Evenimente

Inaugurarea noului sediu al Palatului de Justiție ...

Mai departe..

Cooperare româno-bulgară în domeniul sistemelor pe...

Mai departe..

Olimpada deţinuţilor

Mai departe..

Elaborarea instrumentului de evaluare a activităţi...

Mai departe..

Oportunități prestări servicii cu deținuți

Mai departe..

 

Căutare unităţi

Adresă: Str. Maria Ghiculeasa, nr.47, Bucureşti
Telefon: 021-242.09.11
Fax: 021-242.05.05 / 021-242.60.78
Email: office@anp.gov.ro
Adresă: Str. Sabarului, nr.1, Jilava, jud. Ilfov
Telefon: 214570181
Fax: 214570165
Email: bagr@anp.gov.ro
Adresă: Str. Florilor, nr. 14, Buziaş, jud. Timiş
Telefon: 0256321123; 0256321200
Fax: 256322533
Email: crbuzias@anp.gov.ro
Adresă: Str. Tiseşti, nr.137, Târgu Ocna, Bacău
Telefon: 0234-344434
Fax: 0234-341200
Email: crtgocna@anp.gov.ro
Adresă: Str. Morii, nr. 07.sep, Aiud, jud. Alba
Telefon: 258861021
Fax: 258863575
Email: paiud@anp.gov.ro
Adresă: Str. Calea 6 Vânători, Arad, jud. Arad
Telefon: 0257212661 / 0257212663
Fax: 257280584
Email: parad@anp.gov.ro
Adresă: Str. Forestierului, nr. 217, Baia Sprie, jud. Maramureş
Telefon: 262214230
Fax: 262214231
Email: pbmare@anp.gov.ro
Adresă: Str. Sîntuhalm, nr. 1, Deva, jud. Hunedoara
Telefon: 254218920
Fax: 254230780
Email: pdeva@anp.gov.ro
Adresă: Str. Tărpiului, nr. 22, Bistriţa, jud. Bistriţa Năsăud
Telefon: 0263/238175
Fax: 0263/234439
Email: pbistrita@anp.gov.ro
Adresă: Str. I.C.Brătianu, nr. 118, Botoşani, jud. Botoşani
Telefon: 231515937
Fax: 231535422
Email: pbotosani@anp.gov.ro
Adresă: Str. Carantina, nr. 4, Brăila, jud. Brăila
Telefon: 0239 619314
Fax: 0239 625990
Email: pbraila@anp.gov.ro
Adresă: Str. Sabarului, nr.1, Jilava, jud. Ilfov
Telefon: 214570182
Fax: 214570164
Email: pjilava@anp.gov.ro
Adresă: Şos. Alexandria, nr. 154, sector 5, cod poştal 51527
Telefon: 021/4200810
Fax: 021/4202058
Email: prahova@anp.gov.ro
Adresă: Str. Gării, nr. 12, Codlea, jud. Braşov
Telefon: 0268 251936 / 0268 251948
Fax: 0268 251753
Email: pcodlea@anp.gov.ro
Adresă: Str. Bulevardul Dacia, nr. 1, Mioveni, jud. Argeş
Telefon: 0248/260000
Fax: 0248/260599
Email: pcolibasi@anp.gov.ro
Adresă: Str. Vasile Alecsandri, nr. 89, Craiova, jud. Dolj
Telefon: 251424090
Fax: 251563595
Email: pcraiova@anp.gov.ro
Adresă: Târgşoru Nou, jud. Prahova
Telefon: 244380770
Fax: 244380345
Email: ptargsor@anp.gov.ro
Adresă: Str. General Ştefan Guşe, nr.3
Telefon: 234524711
Fax: 234520456
Email: pbacau@anp.gov.ro
Adresă: Str. Bariera Vâlcii, nr. 160A, Craiova, jud. Dolj
Telefon: 0251-591636
Fax: 0251-431642
Email: pmtcraiova@anp.gov.ro
Adresă: Str. Mihai Eminescu, nr. 1, Tichileşti, jud. Brăila
Telefon: 239614400
Fax: 239627748
Email: pmttichilesti@anp.gov.ro
Adresă: Str. Carol Davila, nr. 5, Drobeta Turnu Severin, jud. Mehedinţi
Telefon: 252317749
Fax: 252317751
Email: ptrseverin@anp.gov.ro
Adresă: Str. liliacului, nr. 41, Focşani, jud. Vrancea
Telefon: 237258707
Fax: 237258759
Email: pfocsani@anp.gov.ro
Adresă: Str. Dumbravei, nr. 2, Găeşti, jud. Dâmboviţa
Telefon: 245710254
Fax: 245710254
Email:
Adresă: Str. Traian, nr. 252, Galaţi, jud. Galaţi
Telefon: 236479407
Fax: 236476336
Email: pgalati@anp.gov.ro
Adresă: Str. Andrei Mureşanu, nr. 4, Gherla, jud. Cluj
Telefon: 264241683
Fax: 264241332
Email: pgherla@anp.gov.ro
Adresă: Sos. Balanoaiei, nr. 12A, Giurgiu, jud. Giurgiu
Telefon: 246215091
Fax: 246213700
Email: pgiurgiu@anp.gov.ro
Adresă: Str. Dr. Vicol, nr. 10, Iaşi, jud. Iaşi
Telefon: 0332-425865
Fax: 0232-216700
Email: piasi@anp.gov.ro
Adresă: Str. Moreni, nr. 1, I.LCaragiale, jud. Dâmboviţa
Telefon: 245660210
Fax: 245660211
Email: pmargineni@anp.gov.ro
Adresă: Str. Zold Peter, nr. 2, Miercurea Ciuc, jud. Harghita
Telefon: 266316971
Fax: 266316974
Email: pmciuc@anp.gov.ro
Adresă: Str. Parcul Traian, nr.3, Oradea, jud. Bihor
Telefon: 259419881
Fax: 259419884
Email: poradea@anp.gov.ro
Adresă: Sos. Caracal Km. 8, Craiova, jud. Dolj
Telefon: 0251/522274
Fax: 0251/524554
Email: ppelendava@anp.gov.ro
Adresă: Str. Rudului, nr. 49, Ploieşti, jud. Prahova
Telefon: 0244/526834
Fax: 0244/595356
Email: ploiesti@anp.gov.ro
Adresă: Str. Coloniilor, nr. 2A, Poarta Albă, jud. Constanţa
Telefon: 241853777
Fax: 241853524
Email: ppalba@anp.gov.ro
Adresă: Str. Mileniului, nr. 2, Satu Mare, jud. Satu Mare
Telefon: 0261 715488
Fax: 0261 712126
Email: psatumare@anp.gov.ro
Adresă: Str. Gării, nr. 54, Slobozia, jud. Ialomiţa
Telefon: 243232606
Fax: 243232635
Email: secretariat21@anp.ro; pslobozia@anp.gov.ro
Adresă: Str. Vasile Alecsandri, nr. 23, Târgu Jiu, jud. Gorj
Telefon: 253216290
Fax: 253219438
Email: ptgjiu@anp.gov.ro
Adresă: Str. Retezatului, nr. 7, Târgu Mureş, jud Mureş
Telefon: 265261565
Fax: 265221797
Email: ptgmures@anp.gov.ro
Adresă: Str. Popa Şapcă, nr. 7, Timişoara, jud. Timiş
Telefon: 256200030
Fax: 256293349
Email: ptimisoara@anp.gov.ro
Adresă: Str. Babadag, nr. 142, Tulcea, jud. Tulcea
Telefon: 240531551
Fax: 240533651
Email: ptulcea@anp.gov.ro
Adresă: Str. Avicola, nr. 2, Muntenii de Jos, jud. Vaslui
Telefon: 235322510
Fax: 235322135
Email: pvaslui@anp.gov.ro
Adresă: Str. Sabarului, nr.1, Jilava, jud. Ilfov
Telefon: 214570181
Fax: 214570154
Email: spjilava@anp.gov.ro
Adresă: Sos. Alexandriei, nr. 154, Bucureşti
Telefon: (+40)21/4211746
Fax: (+40)21/4211519
Email: sprahova@anp.gov.ro
Adresă: Str. Bulevardul Dacia, nr. 1, Mioveni, jud. Argeş
Telefon: 0248.260.560 / 0248.263.040
Fax: 0248.260.560 / 0248.263.040
Email: spcolibasi@anp.gov.ro
Adresă: Str. Parcului, nr.18, Dej, jud. Cluj
Telefon: 0264 214121 / 0264 214123
Fax: 0264 212699
Email: spdej@anp.gov.ro
Adresă: Str. Coloniilor, nr. 3, Poarta Albă, jud. Constanţa
Telefon: 0241/853708
Fax: 0241/853708
Email: sppalba@anp.gov.ro
Adresă: Str. Crizantemelor, nr. 9, Târgu Ocna, jud. Bacău
Telefon: 234344124
Fax: 234344126
Email: sptgocna@anp.gov.ro
Adresă: Str. Tiseşti, nr.137, Târgu Ocna, Bacău
Telefon: 0234/344149
Fax: 0234/344151
Email: smaptgocna@anp.gov.ro
Adresă:
Telefon:
Fax:
Email: